Drawn cup roller clutches FC-25-JTEKT
Part number : FC-25-JTEKT
JTEKT
Description
The Drawn Cup Roller Clutches, known as FC-25-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 20 mm.