Drawn cup roller clutches CSK40-M-C5-STIEBER
Part number : CSK40-M-C5-STIEBER
STIEBER
Description
The Drawn Cup Roller Clutches, known as CSK40-M-C5-STIEBER STIEBER, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 22 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    40  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    80  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • WEIGHT
    520  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description