Drawn cup roller clutches CSK35M-C5-STIEBER
Part number : CSK35M-C5-STIEBER
STIEBER
Description
The Drawn Cup Roller Clutches, known as CSK35M-C5-STIEBER STIEBER, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 17 mm.