Drawn cup roller clutches CSK30-PP-C3-STIEBER
Part number : CSK30-PP-C3-STIEBER
STIEBER
Description
The Drawn Cup Roller Clutches, known as CSK30-PP-C3-STIEBER STIEBER, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 16 mm.