Drawn cup roller clutches CSK30-M-C5-STIEBER
Part number : CSK30-M-C5-STIEBER
STIEBER
Description
The Drawn Cup Roller Clutches, known as CSK30-M-C5-STIEBER STIEBER, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 16 mm.
  Arrive dans 5 jours (1 day ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6208-ZZ GEN
Dust-tight
DEEP GROOVE BALL BEARING 6208-ZZ
Threadlocker - FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE LOCTITE
THREADLOCKER FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    62  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    225  G
  • PACKAGING
    1
Description