Drawn cup roller clutches CSK25-PP-C3-STIEBER
Part number : CSK25-PP-C3-STIEBER
STIEBER
Description
The Drawn Cup Roller Clutches, known as CSK25-PP-C3-STIEBER STIEBER, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 15 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6205-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6205-2RSH-SKF
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    135  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description