Drawn cup roller clutches CSK25-P-C5-STIEBER
Part number : CSK25-P-C5-STIEBER
STIEBER
Description
The Drawn Cup Roller Clutches, known as CSK25-P-C5-STIEBER STIEBER, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 15 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Replacement insert - SB205 GEN
REPLACEMENT INSERT SB205
Deep groove ball bearing - F63800-ZZ-ZEN ZEN
Dust-tight
DEEP GROOVE BALL BEARING F63800-ZZ-ZEN
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    139  G
  • PACKAGING
    1
Description