Drawn cup roller clutches CSK20-PP-C3-STIEBER
Part number : CSK20-PP-C3-STIEBER
STIEBER
Description
The Drawn Cup Roller Clutches, known as CSK20-PP-C3-STIEBER STIEBER, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 14 mm.
  12 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    47  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • WEIGHT
    111  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description