Drawn cup roller clutches CSK12-PP-ZEN
Part number : CSK12-PP-ZEN
ZEN
Description
The Drawn Cup Roller Clutches, known as CSK12-PP-ZEN ZEN, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 10 mm.