Needle roller and cage assemblies KZK24-30-16
Part number : KZK24-30-16
GEN
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as KZK24-30-16 Generic, has an inner diameter of 24 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 16 mm.