Needle roller and cage assemblies KZK14.40X20.40X10-INA
Part number : KZK14.40X20.40X10-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as KZK14.40X20.40X10-INA INA, has an inner diameter of 14.4 mm, an outer diameter of 20.4 mm and a thickness of 10 mm.