Needle roller and cage assemblies KTV121615.5-EGB2-IKO
Part number : KTV121615.5-EGB2-IKO
IKO
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as KTV121615.5-EGB2-IKO IKO, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 16 mm and a thickness of 15.5 mm.