Needle roller and cage assemblies KT12X15X14-C3-IKO
Part number : KT121514C3-IKO
IKO
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as KT12X15X14-C3-IKO IKO, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 15 mm and a thickness of 14 mm.