Needle roller and cage assemblies KBK15-19-20-INA
Part number : KBK15-19-20-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as KBK15-19-20-INA INA, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 19 mm and a thickness of 20 mm.