Needle roller and cage assemblies K45-50-20-F-JTEKT
Part number : K45-50-20-F-JTEKT
JTEKT
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K45-50-20-F-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 20 mm.