Needle roller and cage assemblies K40X45X17
Part number : K40X45X17
GEN
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K40X45X17 Generic, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 17 mm.