Needle roller and cage assemblies K40X45X13-A-0-7-INA
Part number : K40X45X13-A-0-7-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K40X45X13-A-0-7-INA INA, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 13 mm.