Needle roller and cage assemblies K32X37X27-SKF
Part number : K32X37X27-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K32X37X27-SKF SKF, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 37 mm and a thickness of 27 mm.