Needle roller and cage assemblies K32-39-16-INA
Part number : K32-39-16-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K32-39-16-INA INA, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 39 mm and a thickness of 16 mm.