Needle roller and cage assemblies K30-35-20-TN-SKF
Part number : K30-35-20-TN-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K30-35-20-TN-SKF SKF, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 20 mm.