Needle roller and cage assemblies K28-33-13-NTN
Part number : K28-33-13-NTN
NTN
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K28-33-13-NTN NTN, has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 33 mm and a thickness of 13 mm.