Needle roller and cage assemblies K25X30X26-ZW-A-0-7-INA
Part number : K25X30X26-ZW-A-0-7-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K25X30X26-ZW-A-0-7-INA INA, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 26 mm.