Needle roller and cage assemblies K25X29X17-INA
Part number : K25X29X17-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K25X29X17-INA INA, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 29 mm and a thickness of 17 mm.