Needle roller and cage assemblies K25X29X10-INA
Part number : K25-29-10-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K25X29X10-INA SKF, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 29 mm and a thickness of 10 mm.