Needle roller and cage assemblies K20X26X12-INA
Part number : K20X26X12-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K20X26X12-INA INA, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 12 mm.