Needle roller and cage assemblies K20-24-12-TORRINGTON
Part number : K20-24-12-TORRINGTON
TORRINGTON
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K20-24-12-TORRINGTON TORRINGTON, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 12 mm.