Needle roller and cage assemblies K17-20-10-ZEN
Part number : K17-20-10-ZEN
ZEN
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K17-20-10-ZEN ZEN, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 20 mm and a thickness of 10 mm.