Needle roller and cage assemblies K16X20X10-A-0-7-INA
Part number : K16X20X10-A-0-7-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K16X20X10-A-0-7-INA INA, has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 20 mm and a thickness of 10 mm.