Needle roller and cage assemblies K14-18-10-NTN
Part number : K14-18-10-NTN
NTN
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K14-18-10-NTN NTN, has an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 18 mm and a thickness of 10 mm.