Needle roller and cage assemblies K13X16X14-FKIV1-TORRINGTON
Part number : K13-16-14-FKIV1-TORRINGTON
TORRINGTON
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K13X16X14-FKIV1-TORRINGTON TORRINGTON, has an inner diameter of 13 mm, an outer diameter of 16 mm and a thickness of 14 mm.