Needle roller and cage assemblies K12X15X13TV-INA
Part number : K12X15X13TV-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K12X15X13TV-INA INA, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 15 mm and a thickness of 13 mm.