Bearing inner race LRT18020569-IKO
Part number : LRT18020569-IKO
IKO
Description
The Bearing Inner Race known by the reference LRT18020569-IKO IKO has an inside diameter of 180 mm, an outside diameter of 205 mm and a length of 69 mm. It is manufactured in .
  1 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    180  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    205  MM
  • THICKNESS
    69  MM
  • TYPE
    LRT
  • WEIGHT
    4153  G
  • PACKAGING
    1
Description