Bearing inner race IR50-55-25-ZEN
Part number : IR50-55-25-ZEN
ZEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR50-55-25-ZEN ZEN has an inside diameter of 50 mm, an outside diameter of 55 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Bearing inner race - IR50-60-25 GEN
BEARING INNER RACE IR50-60-25
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    78  G
Description