Bearing inner race IR30-37-22
Part number : IR30-37-22
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR30-37-22 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 37 mm and a length of 22 mm. It is manufactured in .
  50+ parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Bearing inner race - IR30-38-20 GEN
BEARING INNER RACE IR30-38-20
Needle roller bearing - NKS37 GEN
NEEDLE ROLLER BEARING NKS37
  • OUTSIDE DIAMETER
    37  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • WEIGHT
    62  G
Description