Bearing inner race IR30-35-46
Part number : IR30X35X46
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR30-35-46 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 35 mm and a length of 46 mm. It is manufactured in .
  50+ parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Bearing inner race - IR30X35X30 GEN
BEARING INNER RACE IR30X35X30
  • THICKNESS
    46  MM
  • WEIGHT
    90  G
Description