Bearing inner race IR30-35-40
Part number : IR30-35-40
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR30-35-40 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 35 mm and a length of 40 mm. It is manufactured in .
  35 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Bearing inner race - LRT303532-IKO IKO
BEARING INNER RACE LRT303532-IKO
  • THICKNESS
    40  MM
  • TYPE
    BIC
  • WEIGHT
    79  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description