Bearing inner race IR30-35-26
Part number : IR30-35-26
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR30-35-26 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 35 mm and a length of 26 mm. It is manufactured in .
  23 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Bearing inner race - IR30X35X30 GEN
BEARING INNER RACE IR30X35X30
  • THICKNESS
    26  MM
  • WEIGHT
    50  G
Description