Bearing inner race IR30-35-18
Part number : IR30-35-18
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR30-35-18 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 35 mm and a length of 18 mm. It is manufactured in .
  11 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6206-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6206-2RSH-SKF
Bearing inner race - IR30X35X30 GEN
BEARING INNER RACE IR30X35X30
  • THICKNESS
    18  MM
  • WEIGHT
    35  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description