Bearing inner race IR25X30X20.50-XL-INA
Part number : IR25X30X20.50-XL-INA
INA
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR25X30X20.50-XL-INA INA has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 30 mm and a length of 20.5 mm. It is manufactured in .
  6 parts in stock (22 hours ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Drawn cup needle roller bearing - HK3018-RS GEN
Waterproof
DRAWN CUP NEEDLE ROLLER BEARING HK3018-RS
Thrust washer - AS3047 GEN
THRUST WASHER AS3047
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • THICKNESS
    20.5  MM
  • WEIGHT
    41  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description