Bearing inner race IR25-30-18
Part number : IR25-30-18
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR25-30-18 Generic has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 30 mm and a length of 18 mm. It is manufactured in .
  4 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-25X42X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-25X42X7-NBR
Bearing inner race - IR25-30-26.5 GEN
BEARING INNER RACE IR25-30-26.5
  • THICKNESS
    18  MM
  • WEIGHT
    29  G
Description