Bearing inner race IR25-29-20
Part number : IR25-29-20
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR25-29-20 Generic has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 29 mm and a length of 20 mm. It is manufactured in .
  Arrive dans 6 jours (21 hours ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Bearing inner race - IR25-29-30 GEN
BEARING INNER RACE IR25-29-30
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    29  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • TYPE
    IR
  • WEIGHT
    25  G
  • PACKAGING
    1
Description