Bearing inner race IR22-28-30
Part number : IR22-28-30
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR22-28-30 Generic has an inside diameter of 22 mm, an outside diameter of 28 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  29 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6001-C-2HRS-C3-V-FAG FAG
DEEP GROOVE BALL BEARING 6001-C-2HRS-C3-V-FAG
Bearing inner race - IR22-28-17 GEN
BEARING INNER RACE IR22-28-17
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    54  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description