Bearing inner race IR20X25X26.50-IS1-XL-INA
Part number : IR20X25X26.50-IS1-XL-INA
INA
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR20X25X26.50-IS1-XL-INA INA has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 25 mm and a length of 26.5 mm. It is manufactured in .
  3 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Bearing inner race - LR202538.5 GEN
BEARING INNER RACE LR202538.5
  • THICKNESS
    26.5  MM
  • TYPE
    BIC
  • WEIGHT
    77  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description