Bearing inner race IR20X25X20.50-XL-INA
Part number : IR20X25X20.50-XL-INA
INA
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR20X25X20.50-XL-INA INA has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 25 mm and a length of 20.5 mm. It is manufactured in .
  5 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6204-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6204-2RS
Thrust washer - AS2035 GEN
THRUST WASHER AS2035
  • THICKNESS
    20.5  MM
  • TYPE
    IR
  • WEIGHT
    28  G
Description