Bearing inner race IR190-210-50
Part number : IR190-210-50
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR190-210-50 Generic has an inside diameter of 190 mm, an outside diameter of 210 mm and a length of 50 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
  • INSIDE DIAMETER
    190  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    210  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    2400  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description