Bearing inner race IR180-195-45
Part number : IR180-195-45
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR180-195-45 Generic has an inside diameter of 180 mm, an outside diameter of 195 mm and a length of 45 mm. It is manufactured in .
  2 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-195X215X15-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-195X215X15-NBR
  • INSIDE DIAMETER
    180  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    195  MM
  • THICKNESS
    45  MM
  • WEIGHT
    1500  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description