Bearing inner race IR15-20-23
Part number : IR15-20-23
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR15-20-23 Generic has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 20 mm and a length of 23 mm. It is manufactured in .
  15 parts in stock (21 hours ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6302-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6302-2RS
Bearing inner race - IR15-20-13 GEN
BEARING INNER RACE IR15-20-13
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    20  MM
  • THICKNESS
    23  MM
  • WEIGHT
    24  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description