Bearing inner race IR130-145-35-SKF
Part number : IR130-145-35-SKF
SKF
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR130-145-35-SKF SKF has an inside diameter of 130 mm, an outside diameter of 145 mm and a length of 35 mm. It is manufactured in .
  2 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Replacement insert - 1726309-2RS1-SKF SKF
Waterproof
REPLACEMENT INSERT 1726309-2RS1-SKF
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • WEIGHT
    1032  G
Description