Replacement insert T1030-30G-RHP
Part number : T1030-30G-RHP
RHP
Description
The T1030-30G-RHP RHP Replacement Insert measures 30 mm inside diameter, 62 mm outside diameter and 38.1 mm in thickness. It is made of .
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    62  MM
  • THICKNESS
    38.1  MM
  • WEIGHT
    317  G
  • PACKAGING
    2
  • STANDARD
    No standard
Description