Replacement insert RAE35-NPPB-3L-FERSA
Part number : RAE35-NPPB-3L-FERSA
FERSA
Description
The RAE35-NPPB-3L-FERSA FERSA Replacement Insert measures 35 mm inside diameter, 72 mm outside diameter and 38 mm in thickness. It is made of .
  8 to 10 days (4 days ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • THICKNESS
    38  MM
    1
  • STANDARD
    No standard
Description